POKL - Konferencja o szkoleniach w ramach PO KL

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Konferencja o szkoleniach w ramach PO KL

Drukuj
Email
Czwartek, 22 Listopad 2007 14:00

Polska Izba Firm Szkoleniowych wspólnie z Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy w Wałbrzychu zapraszają na konferencję pt. Szanse rozwoju rynku szkoleniowego na Dolnym Śląsku w nowym okresie programowania 2007 - 2013.  Spotkanie adresowane jest do menadżerów firm szkoleniowych, zainteresowanych pozyskiwaniem środków z EFS dla lokalnych przedsiębiorców. W trakcie konferencji zostaną przedstawione źródła finansowania projektów szkoleniowych dla firm z sektora MŚP, dobre praktyki oraz trendy na rynku szkoleniowym.

Polska Izba Firm Szkoleniowych wspólnie z Dolnośląskim Wojewódzkim Urzędem Pracy w Wałbrzychu zapraszają na konferencję pt. Szanse rozwoju rynku szkoleniowego na Dolnym Śląsku w nowym okresie programowania 2007 - 2013.  Spotkanie adresowane jest do menadżerów firm szkoleniowych, zainteresowanych pozyskiwaniem środków z EFS dla lokalnych przedsiębiorców. W trakcie konferencji zostaną przedstawione źródła finansowania projektów szkoleniowych dla firm z sektora MŚP, dobre praktyki oraz trendy na rynku szkoleniowym.
Konferencja odbędzie się 3. grudnia 2007 r. we  Wrocławiu w hotelu Wodnik przy ul. Na Grobli 28.

Formularz zgłoszeniowy należy nadsyłać do dnia 29.11.2007 e -mailem na adres:  m.kowalski@pifs.org.pl bądź na numer faksu (074) 666 36 46.

Uwaga: liczba miejsc na konferencję jest ograniczona !

Dodatkowych informacji o konferencji udziela Pełnomocnik Polskiej Izby Firm Szkoleniowych w woj. dolnośląskim Pan Marcin Kowalski - tel. 0601 630 300.

 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad