POKL - Pomocnicze wzory dokumentów dla procedury odwoławczej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Pomocnicze wzory dokumentów dla procedury odwoławczej w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Drukuj
Email
Piątek, 19 Czerwiec 2009 14:54
W celu ułatwienia procedury odwoławczej w ramach Programu Kapitał Ludzki Instytucja Zarządzająca Programem  opracowała pomocnicze wzory dokumentów dla wnioskodawców. Dokumenty zostały skonsultowane z instytucjami uczestniczącymi we wdrażaniu Programu, tak aby uzyskać efektywne i praktyczne rozwiązania dla wnioskodawców.
Opracowano następujące dokumenty:

- wzór protestu / odwołania,
- instrukcję sporządzania  protestu /odwołania.

Dokumenty zostały sporządzone w oparciu o Zasady dokonywania wyboru projektów w ramach Programu kapitał Ludzki z 1 kwietnia 2009 r. i zawierają praktyczne wskazówki dotyczące sposobu tworzenia środków odwoławczych w konkursach ogłoszonych po ww. dacie. 

Informujemy, iż przedmiotowe wzory mają jedynie charakter pomocniczy, co oznacza, że instytucje rozpatrujące środki odwoławcze nie mogą stosować ich jako obligatoryjnych formularzy w ramach procedury odwoławczej.

Zachęcamy do korzystania z niniejszych dokumentów w celu precyzyjnego i przejrzystego ujmowania treści,  które powinny znaleźć się w środkach odwoławczych.

Pliki do pobrania:
- wzór protestu / odwołania
- instrukcja sporządzania protestu /odwołania
  Propionate 100Illinois Payday Loans should not be obtained by people who do not have the capacity to repay the lenders. In this section we give only a brief summary recommendation for admission of Levitra. Full information can be found in the instructions for receiving medications with vardenafil.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad