POKL - "Ludzka twarz EFS" - konkurs dla dziennikarzy

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

"Ludzka twarz EFS" - konkurs dla dziennikarzy

Drukuj
Email
Poniedziałek, 29 Czerwiec 2009 09:24
Ruszyła III edycja konkursu dla dziennikarzy prasowych, internetowych, radiowych i telewizyjnych – „Ludzka twarz EFS”. Podobnie jak w poprzednich latach, konkurs skierowany jest do przedstawicieli mediów zainteresowanych promowaniem Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS).
Celem konkursu jest pokazanie, w jaki sposób pieniądze z EFS trafiają do zwykłego człowieka, zmieniając jego życie.

Organizatorem konkursu jest Departament Wdrażania EFS w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej we współpracy z Departamentem Zarządzania EFS w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego i Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce. Patronat nad konkursem sprawują Stowarzyszenie Polskich Mediów oraz Instytut Spraw Publicznych.

Zadaniem dziennikarzy startujących w konkursie będzie przedstawienie w ciekawy i inspirujący sposób historii beneficjentów oraz doświadczeń ludzi, którzy dzięki środkom finansowym z Europejskiego Funduszu Społecznego otrzymali szansę na rozwój, realizację swoich marzeń i polepszenie statusu życiowego.

Spośród nadesłanych prac niezależne jury wybierze i nagrodzi najlepsze. Pula nagród do wygrania wynosi 50 000 zł brutto.

Do konkursu można zgłaszać materiały opublikowane w mediach w okresie od 1 października 2008 r. do 16 października 2009 r.

Zgłoszenia można nadsyłać do 16 października 2009 r.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj

Szczegółowe informacje na stronie internetowej konkursu: www.ludzkatwarzefs.pl

 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad