POKL - Generator Wniosków Aplikacyjnych - wersja off-line

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Generator Wniosków Aplikacyjnych - wersja off-line

Drukuj
Email
Wtorek, 18 Marzec 2008 09:56
W dniu 17 marca br. udostępniona została wersja off-line Generatora Wniosków Aplikacyjnych. Aplikacja występuje pod nazwą Generator Wniosków Aplikacyjnych – Edytor i można ją zainstalować lokalnie na komputerze użytkownika, tym samym w trakcie pracy nie będzie wymagane stałe podłączenie do sieci Internet.

Udostępnione narzędzie jest wersją beta (testową), które w przypadku korzystania z przeglądarki Internet Explorer 6.0 nie obsługuje funkcji podgląd wydruku po wybraniu z górnego menu opcji „Podgląd”. Ponadto nie właściwie funkcjonuje mechanizm wyświetlania pomocy po wybraniu przycisku „Pomoc”. Pozostałe mechanizmy działają poprawnie. Produkcyjna (ostateczna) wersja generatora zostanie udostępniona po rozwiązaniu ww. braku funkcjonalności. Dodatkowo zostanie dodany mechanizm automatycznej aktualizacji aplikacji do wersji udostępnionej na serwerze.

Generator Wniosków Aplikacyjnych ? Edytor jest kompatybilny z wersją dostępną przez Internet, jak również z plikami XML wygenerowanymi we wcześniejszej wersji Generatora Wniosków Aplikacyjnych.

W sytuacji pojawienia się komunikatu, że dokument był modyfikowany poza generatorem, podczas wczytywania danych z pliku XML prosimy o wczytanie pliku z danymi do Generatora Wniosków Aplikacyjnych dostępnego przez Internet i zapisanie danych do pliku XML pod inną nazwą.

Generator Wniosków Aplikacyjnych ? Edytor jest kompatybilny z następującymi systemami operacyjnymi: Windows 2000/XP/Vista. Rozpoczynając instalację aplikacji lokalnie na komputerze użytkownika proszę zapoznać się z Instrukcją instalacji aplikacji Generator Wniosków Aplikacyjnych ? Edytor. Pobierz instrukcję

Przed złożeniem wniosku o dofinansowanie projektu prosimy o wczytanie pliku XML do Generatora Wniosków Aplikacyjnych dostępnego przez Internet w celu uniknięcia sytuacji, że wniosek zostanie złożony w innej wersji aplikacji niż aktualnie obowiązująca oraz dokonania ostatecznej:
 -  walidacji danych;
 -  zapisania ostatecznej wersji wniosku do pliku XML;
 -  wygenerowania pliku PDF  w celu wydrukowania wniosku o dofinansowanie projektu.

Pobierz Generator Wniosków Aplikacyjnych (38.64 MB) 

 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad