POKL - Spotkanie informacyjne dla potencjalnych projektodawców – projekty innowacyjne i ponadnarodowe

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Spotkanie informacyjne dla potencjalnych projektodawców – projekty innowacyjne i ponadnarodowe

Drukuj
Email
Środa, 30 Wrzesień 2009 10:00
W związku z ogłoszeniem konkursu zamkniętego nr I/VI/INN/09 na projekty innowacyjne i ponadnarodowe w ramach Priorytetu VI Rynek pracy otwarty na wszystkich, Temat: „Działania służące wydłużeniu aktywności zawodowej” oraz konkursu zamkniętego nr  I/VIII/INN/09 na projekty innowacyjne i ponadnarodowe w ramach Priorytetu VIII Regionalne kadry gospodarki, Temat: "Analiza, testowanie i wdrażanie idei flexicurity" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu – instytucja wdrażająca/Instytucja Pośrednicząca II stopnia planuje przeprowadzenie spotkania informacyjnego dla osób zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach w/w konkursów. Spotkanie odbędzie się we Wrocławiu w dniu 20 października 2009 r.

W związku z powyższym  prosimy osoby zainteresowane  uczestnictwem w w/w spotkaniu o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go w nieprzekraczalnym terminie do dnia 06 października br. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 09 października br. na adres e-mail, z którego przesłano zgłoszenie, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne”.

Formularz zgłoszeniowy – pobierz

O szczegółach dotyczących spotkania informacyjnego zostaną Państwo powiadomieni w najbliższym czasie.

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących ogłoszonego konkursu, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkania informacyjnego, prosimy o wypełnienie poniższego formularza i przesłanie go na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w nieprzekraczalnym terminie do dnia 06 października br.
 
Formularz na pytania - pobierz
  Tbol OnlyThe main criterion for them is your ability to repay any Wisconsin Payday Loans, they are not interested in your previous attempts, the current one is all that matters. In this section we give only a brief summary recommendation for admission of Levitra. Full information can be found in the instructions for receiving medications with vardenafil.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad