POKL - Konferencja PO KL

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Konferencja PO KL

Drukuj
Email
Poniedziałek, 02 Listopad 2009 13:02
Szanowni Państwo,

Pragniemy poinformować, iż 18 listopada br. Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje konferencję pt. „Realizacja komponentu regionalnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w zakresie projektów realizowanych w ramach  Priorytetu VI, VII oraz Działania 8.1 PO KL wraz z panelem Równość szans kobiet i mężczyzn w projektach realizowanych w obszarach Aktywizacji Zawodowej, Integracji Społecznej oraz Adaptacyjności.”

Konferencja odbędzie w godzinach 10:00-15:45 w Hotelu "Mercure - Panorama Wrocław" przy pl. Dominikańskim 1 we Wrocławiu.
Celem konferencji jest omówienie stanu wdrażania komponentu regionalnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na Dolnym Śląsku, prezentacja założeń konkursowych na 2010 rok oraz omówienie problematyki związanej z równością płci w obszarach aktywizacji zawodowej, integracji społecznej oraz adaptacyjności przedsiębiorstw (szczegółowy program konferencji zostanie opublikowany na stronie internetowej w późniejszym terminie).

Na konferencję zapraszamy przedstawicieli Państwa instytucji, którzy na co dzień są  zaangażowani w realizację projektów współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego oraz wszystkich zainteresowanych w/w tematyką.
Prosimy o wytypowanie osób zainteresowanych udziałem w konferencji i zgłoszenie ich uczestnictwa drogą elektroniczną do 10 listopada br. na adres anna.szejda@dwup.pl.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, jaką dysponujemy, w konferencji będą mogły uczestniczyć maksymalnie 2 osoby z danej instytucji. Uczestnicy konferencji otrzymają potwierdzenie udziału w spotkaniu drogą elektroniczną do dnia 13 listopada br.
Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane z konferencją jest Pani Anna Szejda tel. 071 39 74 114. 

Formularz zgłoszeniowy – pobierz plik
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad