POKL - Spotkanie dla potencjalnych projektodawców

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Spotkanie dla potencjalnych projektodawców

Drukuj
Email
Piątek, 06 Listopad 2009 14:27
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy w Wałbrzychu – instytucja wdrażająca/Instytucja Pośrednicząca II stopnia planuje przeprowadzenie spotkania informacyjnego o charakterze warsztatu dla osób zainteresowanych aplikowaniem o środki w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli instytucji chcących poznać podstawy samodzielnego ubiegania się o dofinansowanie realizacji projektów w ramach PO KL, w szczególności chcących nabyć umiejętność pracy w Generatorze Wniosków Aplikacyjnych oraz wyszukiwania informacji niezbędnych do samodzielnego aplikowania o dofinansowanie realizacji projektu w ramach PO KL.

Spotkanie odbędzie się we Wrocławiu w dniu 23 listopada 2009 r. przy ul. Świeradowskiej 51/57 (budynek Centrum Handlowego Ferio Gaj, I piętro) we Wrocławiu

Osoby zainteresowane  uczestnictwem w w/w spotkaniu prosimy o wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i przesłanie go w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 listopada br. na adres promocja@dwup.pl . Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 13 listopada br. na adres e-mail, z którego przesłano zgłoszenie, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne”.

O szczegółach dotyczących spotkania informacyjnego zostaną Państwo powiadomieni w najbliższym czasie.

Formularz zgłoszeniowy – pobierz

Program spotkania - pobierz
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad