POKL - Zmiana Zarządzenia Marszałka Województwa Dolnośląskiego w sprawie Konkursu „Inwestycje w Kapitał Ludzki- Najlepsze projekty EFS na Dolnym Śląsku”- wydłużenie terminu składania formularzy zgłoszeniowych

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start

Zmiana Zarządzenia Marszałka Województwa Dolnośląskiego w sprawie Konkursu „Inwestycje w Kapitał Ludzki- Najlepsze projekty EFS na Dolnym Śląsku”- wydłużenie terminu składania formularzy zgłoszeniowych

Drukuj
Email
Środa, 29 Wrzesień 2010 12:39
Szanowni Beneficjenci,

Pragniemy Państwa poinformować o zmianie Zarządzenia Marszałka Województwa Dolnośląskiego Nr 119 z dnia 29 lipca 2010 r. w sprawie Konkursu „Inwestycje w Kapitał Ludzki- Najlepsze projekty EFS na Dolnym Śląsku”.
Organizator podjął decyzję o dopuszczeniu do udziału podmiotów, które załączą do formularza zgłoszeniowego zdjęcia o rozdzielczość co najmniej 1200x1600 pikseli lub co najmniej 1600x1200 pikseli.

W związku ze zmianą warunków Regulaminu Konkursu „Inwestycje w Kapitał Ludzki- Najlepsze projekty EFS na Dolnym Śląsku”, okres przyjmowania zgłoszeń zostaje wydłużony do dnia 15 października 2010 r.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią zarządzenia - pobierz plik

 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad