POKL - Konferencja „Wsparcie Europejskiego Funduszu Społecznego na rzecz osób niepełnosprawnych oraz 50+ w kontekście szans rozwojowych subregionu legnickiego i przybliżenia osiągnięcia celów określonych w strategii Europa 2020” – Legnica, 02.07.2012 r.

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start

Konferencja „Wsparcie Europejskiego Funduszu Społecznego na rzecz osób niepełnosprawnych oraz 50+ w kontekście szans rozwojowych subregionu legnickiego i przybliżenia osiągnięcia celów określonych w strategii Europa 2020” – Legnica, 02.07.2012 r.

Drukuj
Email
Poniedziałek, 18 Czerwiec 2012 12:23
Szanowni Państwo,

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje w dniu 2 lipca br. konferencję pn. „Wsparcie Europejskiego Funduszu Społecznego na rzecz osób niepełnosprawnych oraz 50+ w kontekście szans rozwojowych subregionu legnickiego i przybliżenia osiągnięcia celów określonych w strategii Europa 2020”.


Konferencja odbędzie się w Legnicy w godzinach 10:00-13:00 .

Patronat honorowy nad ww. wydarzeniem objęli:
- Pan Piotr Borys – Poseł do Parlamentu Europejskiego
- Pan Robert Kropiwnicki – Poseł na Sejm RP
- Pan Jarosław Humenny  - Starosta Powiatu Legnickiego- Pan Tadeusz Krzakowski – Prezydent Miasta LegnicaCelem konferencji jest przedstawienie aktualnych i przyszłych możliwości wspierania i wykorzystania potencjału zatrudnieniowego osób niepełnosprawnych oraz osób w wieku 50+ w kontekście potrzeb zatrudnieniowych pracodawców z wykorzystaniem środków Europejskiego Funduszu Społecznego (oferowanych obecnie w ramach PO KL - Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki).
 
W programie konferencji przewidziany został również panel dyskusyjny pt. „Potencjał rozwojowy 
i zatrudnieniowy oraz ograniczanie barier w zatrudnieniu i wspieranie możliwości zatrudnienia osób niepełnosprawnych oraz 50+”, w którym udział wezmą przedstawiciele dolnośląskich instytucji samorządowych, biznesu oraz organizacji pozarządowych. Rozmowa, dla której punktem wyjścia będą doświadczenia i refleksje na temat funkcjonowania obecnego systemu wsparcia unijnego w ramach PO KL, ocena barier i potrzeb kadrowych pracodawców będzie zmierzała do zdefiniowania głównych oczekiwań poszczególnych środowisk wobec przyszłego kształtu Polityki Spójności na lata 2014-2020.

Agenda konferencji pobierz plik

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji w szczególności przedstawicieli organizacji pozarządowych
i  pracodawców prosimy o zgłoszenie uczestnictwa drogą elektroniczną do 25 czerwca br. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (z uwagi na ograniczona liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń).

Formularz zgłoszeniowypobierz plik

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zastrzega sobie prawo do zakończenia rekrutacji przed w/w terminem.
 
Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 27 czerwca br. na adres e-mail,
z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na konferencję” uzupełniona o podanie dokładnego adresu miejsca przeprowadzenia konferencji.

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniu.

Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane z konferencją jest Pan Zbigniew Ratajczak
tel. 71-39 74 110 lub 111, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Serdecznie zapraszamy.

Patronat medialny nad wydarzeniem zapewnia Gazeta Wrocławska

    

  online cash advance . What makes Viagra Strips better than other forms of this medicine is its easiness of usage.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad