POKL - DEBATA INFORMACYJNO-PROMOCYJNA pt. „Dostępność: dofinansowań i pożyczek do nowootwieranych działalności gospodarczych, projektów prowadzących do aktywizacji zawodowej oraz pozyskania kompetencji językowych i ICT ”- Wrocław - 13 listopada 2013 r.

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start

DEBATA INFORMACYJNO-PROMOCYJNA pt. „Dostępność: dofinansowań i pożyczek do nowootwieranych działalności gospodarczych, projektów prowadzących do aktywizacji zawodowej oraz pozyskania kompetencji językowych i ICT ”- Wrocław - 13 listopada 2013 r.

Drukuj
Email
Poniedziałek, 04 Listopad 2013 10:47
Szanowni Państwo,
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza, w szczególności osoby zainteresowanie:
- pozyskaniem środków na utworzenie działalności gospodarczej
- zainteresowane skorzystaniem z bezpłatnych kursów i szkoleń językowych oraz komputerowych,
- uczestnictwem w programach aktywizacji zawodowej, w ramach których oferowane są staże i praktyki zawodowe,
na debatę informacyjno-promocyjną pt. „Dostępność: dofinansowań i pożyczek do nowootwieranych działalności gospodarczych,  projektów prowadzących do aktywizacji zawodowej oraz pozyskania kompetencji językowych i ICT”.

Debata zostanie zorganizowana 13 listopada br. we Wrocławiu - Art Hotel przy ul. Kiełbaśniczej 20 w godzinach 10:00-12:00

Agenda - pobierz plik
Celem debaty jest upowszechnianie informacji dotyczących możliwości uczestnictwa w projektach oferujących dofinansowania i pożyczki do nowotwieranych działalności gospodarczych , uczestnictwa w bezpłatnych kursach i szkoleniach, projektach oferujących staże i praktyki zawodowe oraz możliwości ubiegania się o dofinansowanie wyposażenia i doposażenia nowotworzonych stanowisk pracy, wdrażanych na Dolnym Śląsku w ramach PO KL oraz środków Funduszu Pracy.
 
Osoby zainteresowane uczestnictwem w debacie prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres bartosz.paczesny@dwup.pl, w terminie do 7 listopada (czwartek) 2013 r.

Formularz zgłoszeniowypobierz plik

W przypadku wyczerpania dostępnej liczby miejsc rekrutacja zostanie zakończona przed w/w terminem.
Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na debatę – Wrocław, 13 listopada 2013r.”

Osobą do kontaktu w sprawie organizacji konferencji jest Pan Bartosz Pacześny – nr tel. 71/39-74-110 lub 111, e-mail: bartosz.paczesny@dwup.pl


Serdecznie zapraszamy
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad