POKL - Korekta do „Formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc inną niż pomoc w rolnictwie lub rybołówstwie, pomoc de minimis lub pomoc de minimis w rolnictwie lub rybołówstwie”

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start

Korekta do „Formularza informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc inną niż pomoc w rolnictwie lub rybołówstwie, pomoc de minimis lub pomoc de minimis w rolnictwie lub rybołówstwie”

Drukuj
Email
Poniedziałek, 07 Marzec 2011 13:32
Szanowni Państwo,
zamieszczamy do pobrania zaktualizowany w tytule, podstawie prawnej oraz przez dodanie załącznika - „Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc inną niż pomoc  w rolnictwie lub rybołówstwie, pomoc de minimis lub pomoc de minimis w rolnictwie lub rybołówstwie”, który obowiązuje od dnia 14.01.2011r.

W związku z nowelizacją rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 grudnia 2010 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie zakresu informacji przedstawianych przez podmiot ubiegający sie o pomoc inną niż pomoc de minimis lub pomoc de minimis w rolnictwie lub rybołówstwie, (Dz. U. Nr 254 poz. 1704). Informujemy, że  od wejścia w życie przedmiotowej nowelizacji Rozporządzenia ( tj. 14.01.2011r.) zakres informacji przedstawianych przez podmiot ubiegający się o pomoc odbywa się  na jego zasadach a dane należy zbierać na zaktualizowanym Formularzu informacji.

Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc inną niż pomoc w rolnictwie lub rybołówstwie, pomoc de minimis lub pomoc de minimis w rolnictwie lub rybołówstwie – pobierz plik
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad