POKL - Relacja z Konferencji - Polanica Zdrój, 24-25 października i Karpacz, 29-30 października.

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Działania informacyjno-promocyjne Relacja z Konferencji - Polanica Zdrój, 24-25 października i Karpacz, 29-30 października.

Relacja z Konferencji - Polanica Zdrój, 24-25 października i Karpacz, 29-30 października.

Drukuj
Email
Dobre praktyki i współpraca na rzecz rozwoju kapitału ludzkiego w mijającej i nowej perspektywie finansowej, to przesłanie konferencji, jakie w dniach 24-25 października w Polanicy i 29-30 października w Karpaczu zorganizował Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy.
Jednym z celów konferencji było przedstawienie aktualnego stanu wdrażania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na Dolnym Śląsku oraz przykładów projektów wpływających na rozwój kapitału ludzkiego w subregionie wałbrzyskim i jeleniogórskim.

Poza umówieniem i dyskusją, związaną z zakończonymi lub kończącymi się projektami, uczestnicy zapoznali się ze Strategią Rozwoju Województwa Dolnośląskiego w obliczu nowej perspektywy finansowej i RPO na lata 2014-2020.  Uczestnicy spotkania wzięli udział w panelu dyskusyjnym, który przyniósł wiele pomysłów i szereg pytań, mających na celu usprawnienie działań na rzecz pełnego wykorzystania środków z UE.

Spotkanie zakończyło się ożywioną debatą, podczas której uczestnicy poprzez stawiane pytania, wpisali się w swoisty rodzaj konsultacji, dotyczących nadchodzącej perspektywy finansowej w ramach nowego RPO.

Jak dużo mieszkańcy Dolnego Śląska skorzystali z Europejskiego Funduszu Społecznego - dyskusje w subregionie wałbrzyskim i jeleniogórskim - artykuł który ukazał się w dniu 08.11.2013 w Gazecie Wyborczej Wrocław


 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad