POKL - Relacja z Konferencji - Polanica Zdrój, 24-25 października i Karpacz, 29-30 października.

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Działania informacyjno-promocyjne Relacja z Konferencji - Polanica Zdrój, 24-25 października i Karpacz, 29-30 października.

Relacja z Konferencji - Polanica Zdrój, 24-25 października i Karpacz, 29-30 października.

Drukuj
Email
Dobre praktyki i współpraca na rzecz rozwoju kapitału ludzkiego w mijającej i nowej perspektywie finansowej, to przesłanie konferencji, jakie w dniach 24-25 października w Polanicy i 29-30 października w Karpaczu zorganizował Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy.
Jednym z celów konferencji było przedstawienie aktualnego stanu wdrażania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na Dolnym Śląsku oraz przykładów projektów wpływających na rozwój kapitału ludzkiego w subregionie wałbrzyskim i jeleniogórskim.

Poza umówieniem i dyskusją, związaną z zakończonymi lub kończącymi się projektami, uczestnicy zapoznali się ze Strategią Rozwoju Województwa Dolnośląskiego w obliczu nowej perspektywy finansowej i RPO na lata 2014-2020.  Uczestnicy spotkania wzięli udział w panelu dyskusyjnym, który przyniósł wiele pomysłów i szereg pytań, mających na celu usprawnienie działań na rzecz pełnego wykorzystania środków z UE.

Spotkanie zakończyło się ożywioną debatą, podczas której uczestnicy poprzez stawiane pytania, wpisali się w swoisty rodzaj konsultacji, dotyczących nadchodzącej perspektywy finansowej w ramach nowego RPO.

Jak dużo mieszkańcy Dolnego Śląska skorzystali z Europejskiego Funduszu Społecznego - dyskusje w subregionie wałbrzyskim i jeleniogórskim - artykuł który ukazał się w dniu 08.11.2013 w Gazecie Wyborczej Wrocław


  There are three major facts that should be watched out for in all payday loans in the United States. Therefore, we can say that the active substances in its composition are more perfectly mixed. Vardenafil is not only present in the original Buy Levitra, but also as part of its analogs.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad