POKL - Eventy promocyjno - artystyczne „Miasta funduszami malowane”

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Działania informacyjno-promocyjne Eventy promocyjno - artystyczne „Miasta funduszami malowane”

Eventy promocyjno - artystyczne „Miasta funduszami malowane”

Drukuj
Email
Plenerowa impreza, w trakcie której najmłodsi mieszkańcy miast w których organizowana była impreza mieli możliwość spróbować swoich sił w malowaniu graffiti na specjalnie do tego celu przygotowanej ściance i poznać podstawy wykonywania tej sztuki.

W ramach imprezy przeprowadzone były, w centralnych punktach miast gospodarzy, warsztaty oraz pokaz profesjonalnego malowania graffiti, konkursy rysunkowe oraz układania wielkoformatowych puzzli na czas. Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach otrzymali ciekawe nagrody. Wspomniane atrakcje miały za zadanie rozbudzić kreatywność dzieci i młodzieży, a przy okazji rozszerzyć ich wiedzę na temat funduszy unijnych.
Z myślą o dorosłych w trakcie każdego z organizowanych eventów funkcjonował mobilny Punkt Informacyjny ds. PO KL, w którym można było się dowiedzieć m.in. jak wziąć udział w projektach unijnych i otrzymać wsparcie w postaci szkoleń, kursów czy doradztwa oraz jak uzyskać środki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Osoby zainteresowane tematyką projektów unijnych otrzymały materiały informacyjne i promocyjne dotyczące PO KL.

Eventy w roku 2013 odbyły się w Kłodzku, Głogowie, Oleśnicy i Miliczu.





























 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad