POKL - Eventy promocyjno - artystyczne „Miasta funduszami malowane”

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Działania informacyjno-promocyjne Eventy promocyjno - artystyczne „Miasta funduszami malowane”

Eventy promocyjno - artystyczne „Miasta funduszami malowane”

Drukuj
Email
Plenerowa impreza, w trakcie której najmłodsi mieszkańcy miast w których organizowana była impreza mieli możliwość spróbować swoich sił w malowaniu graffiti na specjalnie do tego celu przygotowanej ściance i poznać podstawy wykonywania tej sztuki.

W ramach imprezy przeprowadzone były, w centralnych punktach miast gospodarzy, warsztaty oraz pokaz profesjonalnego malowania graffiti, konkursy rysunkowe oraz układania wielkoformatowych puzzli na czas. Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach otrzymali ciekawe nagrody. Wspomniane atrakcje miały za zadanie rozbudzić kreatywność dzieci i młodzieży, a przy okazji rozszerzyć ich wiedzę na temat funduszy unijnych.
Z myślą o dorosłych w trakcie każdego z organizowanych eventów funkcjonował mobilny Punkt Informacyjny ds. PO KL, w którym można było się dowiedzieć m.in. jak wziąć udział w projektach unijnych i otrzymać wsparcie w postaci szkoleń, kursów czy doradztwa oraz jak uzyskać środki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Osoby zainteresowane tematyką projektów unijnych otrzymały materiały informacyjne i promocyjne dotyczące PO KL.

Eventy w roku 2013 odbyły się w Kłodzku, Głogowie, Oleśnicy i Miliczu.

  Do you need Missouri Loans Online as soon as possible? Of course, the choice is not that easy, as there exist great number of different preparations. Notwithstanding, Cialis is the one that definitely differs from all other products.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad