POKL - Wystawy i eventy promocyjno-artystyczne - Milicz i Wrocław

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Działania informacyjno-promocyjne Wystawy i eventy promocyjno-artystyczne - Milicz i Wrocław

Wystawy i eventy promocyjno-artystyczne - Milicz i Wrocław

Drukuj
Email
W dniu 12.09.2014 we Wrocławiu i 14.09.2014 w Miliczu Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zorganizował eventy promocyjno-artystyczne popularyzujące i upowszechniające wiedzę na temat Unii Europejskiej i Europejskiego Funduszu Społecznego wśród mieszkańców województwa dolnośląskiego.
Z myślą o dorosłych w trakcie każdego z organizowanych eventów funkcjonował mobilny Punkt Informacyjny ds. PO KL, w którym można było się dowiedzieć m.in. jak wziąć udział w projektach unijnych i otrzymać wsparcie w postaci szkoleń, kursów czy doradztwa oraz jak uzyskać środki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej. Osoby zainteresowane tematyką projektów unijnych otrzymały materiały informacyjne i promocyjne dotyczące PO KL.
W programie eventów, oprócz wspomnianych działań promocyjno-informacyjnych, miały miejsce następujące atrakcje skierowane głównie do dzieci i młodzieży:

• pokaz oraz nauka puszczania dużych baniek mydlanych
• malowanie twarzy uczestnikom imprezy
• pokaz artystycznego skręcania baloników wężowych
• zabawy sportowo-zręcznościowe
• konkurs wiedzy o Unii Europejskiej wraz z upominkami
• pokaz miotania ogniem
• naukę chodu na szczudłach.
Podczas imprezy, która odbyła się na wrocławskim Rynku, Dagmarze Adamus została wręczona nagroda za zajęcie II miejsca w zorganizowanym przez DWUP Konkursie fotograficznym "Dolny Śląsk w Unii Europejskiej". Dodatkową atrakcją towarzyszącą wrocławskiej imprezie była wystawa, której celem było upowszechnienie i promocja efektów realizacji Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na Dolnym Śląsku w obszarach wdrażanych przez DWUP, takich jak aktywizacja zawodowa, integracja społeczna, adaptacyjność pracowników i przedsiębiorstw oraz kształcenie ustawiczne mieszkańców w regionie.

Eventy cieszyły się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony dorosłych jak i najmłodszych mieszkańców naszego województwa co dokumentują powyższe zdjęcia.

Na tej stronie znajdą Państwo terminy kolejnych wystaw promujących efekty realizacji POKL na Dolnym Śląsku.  Informacje o kolejnych eventach dostępne są tutaj
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad