POKL - Spotkanie informacyjno - szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty w ramach Priorytetu VI

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkanie informacyjno - szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty w ramach Priorytetu VI

Spotkanie informacyjno - szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty w ramach Priorytetu VI

Drukuj
Email
Wtorek, 06 Wrzesień 2011 13:29
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy organizuje spotkanie szkoleniowe dla beneficjentów realizujących projekty w ramach Priorytetu VI Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Na spotkaniu omawiane będą kwestie dotyczące rozliczania realizowanych projektów, a w szczególności sporządzania wniosków o płatność.

Data i miejsce spotkania: Wrocław, 28.09.2011r. (szczegółowe informacje dotyczące miejsca spotkania zostaną przesłane do Państwa w terminie późniejszym)

Godziny spotkania: 10:00 - 15:00

Z uwagi na omawianą tematykę na spotkanie zapraszamy przedstawicieli Państwa instytucji, którzy na co dzień są  zaangażowani w rozliczanie realizowanych projektów w szczególności sporządzających wnioski o płatność.
Instytucje, które wyrażą chęć uczestnictwa, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mailowy: malgorzata.majka@dwup.pl do dnia 20 września br.

Formularz zgłoszeniowypobierz plik

Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 22 września br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie”.

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniu.
Osobą odpowiedzialną za sprawy organizacyjne związane ze spotkaniem  jest Pani Małgorzata Majka - tel. 071 39 74 114.

 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad