POKL - Spotkania informacyjne dla OPS-ów,PCPR-ów i DOPS - Wrocław (10.12.2012r.), Legnica (12.12.2012r.)

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkania informacyjne dla OPS-ów,PCPR-ów i DOPS - Wrocław (10.12.2012r.), Legnica (12.12.2012r.)

Spotkania informacyjne dla OPS-ów,PCPR-ów i DOPS - Wrocław (10.12.2012r.), Legnica (12.12.2012r.)

Drukuj
Email
Piątek, 30 Listopad 2012 12:12
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy – instytucja wdrażająca (Instytucja Pośrednicząca II stopnia) zaprasza na  spotkanie informacyjne do dla przedstawicieli Ośrodków Pomocy Społecznej (OPS) i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR) oraz DOPS działających na terenie Dolnego Śląska, które złożyły wnioski o dofinansowanie na 2012 r. w ramach Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej , Poddziałania 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie i Poddziałanie 7.1.3 Podnoszenie kwalifikacji kadr pomocy i integracji społecznej.
Spotkania poświęcone będą zagadnieniom związanym z aplikowaniem o środki na 2013 r. oraz  instruktażem wypełniania budżetu projektów systemowych, w tym w zakresie kwalifikowania wydatków.

Na spotkanie 10 grudnia br. we Wrocławiu - Hotel Diament,ul. Muchoborska 10 (godz. 10.00 - 14.00) zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR/DOPS z następujących powiatów:
milicki, oleśnicki, oławski, średzki, trzebnicki, wrocławski, kłodzki, świdnicki,  ząbkowicki, strzeliński, głogowski, górowski, polkowicki, wołowski (w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość zgłoszenia na spotkanie w Legnicy).
Formularz zgłoszeniowy Wrocław - pobierz plik

Na spotkanie 12 grudnia br. w Legnicy - Hotel Arkadia, ul. Gliwicka 6 (godz. 10.00 - 14.00)  zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR z następujących powiatów:
bolesławiecki, jeleniogórski, lubański, lwówecki, zgorzelecki, złotoryjski, kamiennogórski, dzierżoniowski, jaworski, legnicki, wałbrzyski, lubiński (w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość zgłoszenia na spotkanie we Wrocławiu).
Formularz zgłoszeniowy Legnica - pobierz plik


Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go drogą elektroniczną w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 grudnia br. na adres e-mail: pawel.pacek@dwup.pl   (przy ustalaniu listy uczestników nie będą brane pod uwagę zgłoszenia nie zawierające załączonego formularza zgłoszeniowego)

Potwierdzeniem przyjęcia Państwa zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 6 grudnia br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne Legnica/Wrocław”.

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących tematyki spotkania, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkania informacyjnego, prosimy o wypełnienie poniższego formularza pytań i przesłanie go na adres: pawel.pacek@dwup.pl  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 grudnia br.
Formularz pytań - pobierz plik

W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniach Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zastrzega sobie również możliwość ograniczenia liczby osób z danej instytucji, o czym powiadomi Państwa w przesłanym potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniach.


 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad