POKL - Spotkania informacyjne dla OPS-ów,PCPR-ów i DOPS - Wrocław (10.12.2012r.), Legnica (12.12.2012r.)

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Spotkania informacyjne dla OPS-ów,PCPR-ów i DOPS - Wrocław (10.12.2012r.), Legnica (12.12.2012r.)

Spotkania informacyjne dla OPS-ów,PCPR-ów i DOPS - Wrocław (10.12.2012r.), Legnica (12.12.2012r.)

Drukuj
Email
Piątek, 30 Listopad 2012 12:12
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy – instytucja wdrażająca (Instytucja Pośrednicząca II stopnia) zaprasza na  spotkanie informacyjne do dla przedstawicieli Ośrodków Pomocy Społecznej (OPS) i Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie (PCPR) oraz DOPS działających na terenie Dolnego Śląska, które złożyły wnioski o dofinansowanie na 2012 r. w ramach Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej , Poddziałania 7.1.2 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Powiatowe Centra Pomocy Rodzinie i Poddziałanie 7.1.3 Podnoszenie kwalifikacji kadr pomocy i integracji społecznej.
Spotkania poświęcone będą zagadnieniom związanym z aplikowaniem o środki na 2013 r. oraz  instruktażem wypełniania budżetu projektów systemowych, w tym w zakresie kwalifikowania wydatków.

Na spotkanie 10 grudnia br. we Wrocławiu - Hotel Diament,ul. Muchoborska 10 (godz. 10.00 - 14.00) zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR/DOPS z następujących powiatów:
milicki, oleśnicki, oławski, średzki, trzebnicki, wrocławski, kłodzki, świdnicki,  ząbkowicki, strzeliński, głogowski, górowski, polkowicki, wołowski (w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość zgłoszenia na spotkanie w Legnicy).
Formularz zgłoszeniowy Wrocław - pobierz plik

Na spotkanie 12 grudnia br. w Legnicy - Hotel Arkadia, ul. Gliwicka 6 (godz. 10.00 - 14.00)  zapraszamy przedstawicieli OPS/PCPR z następujących powiatów:
bolesławiecki, jeleniogórski, lubański, lwówecki, zgorzelecki, złotoryjski, kamiennogórski, dzierżoniowski, jaworski, legnicki, wałbrzyski, lubiński (w uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość zgłoszenia na spotkanie we Wrocławiu).
Formularz zgłoszeniowy Legnica - pobierz plik


Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go drogą elektroniczną w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 grudnia br. na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.    (przy ustalaniu listy uczestników nie będą brane pod uwagę zgłoszenia nie zawierające załączonego formularza zgłoszeniowego)

Potwierdzeniem przyjęcia Państwa zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 6 grudnia br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na spotkanie informacyjne Legnica/Wrocław”.

W przypadku pojawienia się pytań dotyczących tematyki spotkania, na które chcieliby Państwo uzyskać odpowiedzi w trakcie spotkania informacyjnego, prosimy o wypełnienie poniższego formularza pytań i przesłanie go na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 grudnia br.
Formularz pytań - pobierz plik

W przypadku dużego zainteresowania uczestnictwem w spotkaniach Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zastrzega sobie również możliwość ograniczenia liczby osób z danej instytucji, o czym powiadomi Państwa w przesłanym potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia.

Organizator nie ponosi kosztów związanych z opłatami parkingowymi, ani innych opłat związanych z udziałem zakwalifikowanych osób w spotkaniach.


  signature loans . If you have already decided to take Buy Generic Levitra, be sure to consult a doctor, you don't have any contraindications and act strictly due to a prescription.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad