POKL - DEBATA INFORMACYJNO-PROMOCYJNA, Legnica - 12 kwietnia 2013 r.

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności DEBATA INFORMACYJNO-PROMOCYJNA, Legnica - 12 kwietnia 2013 r.

DEBATA INFORMACYJNO-PROMOCYJNA, Legnica - 12 kwietnia 2013 r.

Drukuj
Email
Wtorek, 02 Kwiecień 2013 09:08
Szanowni Państwo,
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy oraz Starosta Powiatu Legnickiego zapraszają  w dniu 12 kwietnia br. na debatę informacyjno-promocyjną pn. „Środki Unii Europejskiej narzędziem wypełniania luk kadrowych i kompetencyjnych dolnośląskich przedsiębiorstw”.

Debata zostanie zorganizowana w budynku Starostwa Powiatowego w Legnicy (sala 336) w godzinach 10:00-12:00.

Agenda – pobierz plik
Celem debaty jest przedstawienie pozytywnych przykładów oraz aktualnych i przyszłych możliwości wspierania przedsiębiorstw z wykorzystaniem środków Europejskiego Funduszu Społecznego (oferowanych obecnie w ramach PO KL - Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki).
Mamy nadzieję, że za pośrednictwem lokalnych i regionalnych mediów oraz poprzez bezpośrednie uczestnictwo w debacie przybliżymy tak ważnej grupie, jaką są przedsiębiorcy, możliwości finansowanego ze środków Unii Europejskiej efektywnego szkolenia pracowników firm oraz współpracy z podmiotami realizującymi projekty wspierające zarówno przedsiębiorców jak i osoby pozostające bez zatrudnienia.
 
Osoby zainteresowane uczestnictwem w debacie prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres pawel.pacek@dwup.pl w terminie do 8 kwietnia 2013 r.

Formularz zgłoszeniowy – pobierz plik

W przypadku wyczerpania dostępnej liczby miejsc rekrutacja zostanie zakończona przed w/w terminem.
Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 9 kwietnia br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na debatę - Legnica”

Serdecznie zapraszamy.
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad