POKL - Regionalny Ośrodek EFS we Wrocławiu zaprasza na bezpłatne szkolenie Koszty bezpośrednie rozliczane ryczałtem w ramach PO KL

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Regionalny Ośrodek EFS we Wrocławiu zaprasza na bezpłatne szkolenie Koszty bezpośrednie rozliczane ryczałtem w ramach PO KL

Regionalny Ośrodek EFS we Wrocławiu zaprasza na bezpłatne szkolenie Koszty bezpośrednie rozliczane ryczałtem w ramach PO KL

Drukuj
Email
Wtorek, 23 Kwiecień 2013 12:22
Zapraszamy przedstawicieli podmiotów, którzy zamierzają aplikować o środki z Europejskiego Funduszu Społecznego z obszaru powiatów: górowski, milicki, oleśnicki, oławski, strzeliński, średzki, trzebnicki, wołowski, wrocławski, m. Wrocław do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych przez Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego we Wrocławiu.
W szczególności preferowani będą (w kolejności poniżej) projektodawcy:
1. osoby reprezentujące instytucje realizujące projekty, w których koszty bezpośrednie rozliczane są ryczałtem
2. z obszaru powiatów: oleśnickiego, wrocławskiego, strzelińskiego, średzkiego
3. podmioty, które dotychczas nie korzystały ze wsparcia RO EFS
4. przedstawiciele organizacji pozarządowych, szkół, jednostek samorządu terytorialnego, z obszaru gmin wiejskich, miejsko-wiejskich oraz miast do 25 tys. mieszkańców

Opis szkolenia:
Szkolenie dla osób reprezentujących instytucje realizujące projekty dofinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Szkolenie skierowane dla instytucji rozliczających projekty w oparciu o kwoty ryczałtowe.
Szkolenie będzie poświęcone zagadnieniom związanym z kosztami bezpośrednimi rozliczanymi ryczałtem w ramach POKL (kwoty ryczałtowe), ze szczególnym uwzględnieniem zmian w dokumentach w roku 2013.

Szkolenie jest bezpłatne. Współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Termin szkoleń oraz prowadząca:
21.05.2013        Agnieszka Szuba

Miejsce i godziny szkoleń: Wrocław, Plac Solidarności 1/3/5, I p., p.111,
Ramowy program szkolenia do pobrania poniżej.

ZASADY REKRUTACJI ORAZ UDZIAŁU W SZKOLENIU:

1. Pierwszeństwo w zakwalifikowaniu (w podanej niżej kolejności) mają podmioty:
- instytucje realizujące projekty w oparciu o kwoty ryczałtowe
- z obszaru powiatów: oleśnickiego, strzelińskiego, średzkiego, wrocławskiego
- podmioty, które nie korzystały jeszcze ze wsparcia ROEFS
- przedstawiciele organizacji pozarządowych, szkół, jednostek samorządu terytorialnego, z obszaru gmin wiejskich, miejsko-wiejskich oraz miast do 25 tys. mieszkańców

2. Zgłoszenia przyjmowane będą do 13 maja 2013. W przypadku dużego zainteresowania możliwe jest wcześniejsze zamknięcie rekrutacji.
3.Wysyłając formularz zgłoszenia kandydat zobowiązuje się do pełnego uczestnictwa w szkoleniu w pełnym wymiarze godzin w terminie wskazanym w wykazie szkoleń.
4.W przypadku braku powiadomienia o rezygnacji z potwierdzonego udziału, organizator zastrzega sobie prawo obciążenia instytucji delegującej kosztami organizacji szkolenia i materiałów szkoleniowych.
5.Świadectwo potwierdzające udział jest wydawane po odbyciu pełnego szkolenia i obejmuje potwierdzenie udziału w szkoleniu.
6. Dnia 15 maja 2013 osoby zgłoszone zostaną poinformowane o wynikach rekrutacji (e-mail lub telefonicznie).
W celu potwierdzenia swojego udziału w szkoleniach prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wysłanie go do naszego biura faksem pod numer: 071 796 30 00 w. 20 lub na nasz adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ..
Dodatkowe informacje są udzielane pod numerem telefonu:  071 780 90 79. Osobą odpowiedzialną za organizację szkolenia jest Joanna Kowalska.

Zapraszamy również do korzystania z bezpłatnych usług doradczych dotyczących m.in. ogólnych zasad realizacji i rozliczania projektów PO KL.

Pliki do pobrania:
Formularz zgłoszeniowy
Program szkolenia

  personal loans. In this section we give only a brief summary recommendation for admission of Canadian Levitra. Full information can be found in the instructions for receiving medications with vardenafil.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad