POKL - DEBATA INFORMACYJNO-PROMOCYJNA "Wsparcie osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy...", Kłodzko - 17 maja 2013 r.

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności DEBATA INFORMACYJNO-PROMOCYJNA "Wsparcie osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy...", Kłodzko - 17 maja 2013 r.

DEBATA INFORMACYJNO-PROMOCYJNA "Wsparcie osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy...", Kłodzko - 17 maja 2013 r.

Drukuj
Email
Poniedziałek, 29 Kwiecień 2013 09:35
Szanowni Państwo,
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy oraz Starosta Powiatu Kłodzkiego zapraszają  w dniu 17 maja br. na debatę informacyjno-promocyjną pn. „Wsparcie osób o utrudnionym dostępie do rynku pracy w aspekcie ofert finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego”.

Debata zostanie zorganizowana w budynku Starostwa Powiatowego w Kłodzku przy ul. Okrzei 1 (sala 109), w godzinach 10:00-12:00

Agenda  - pobierz plik

Celem debaty jest przedstawienie pozytywnych przykładów oraz aktualnych i przyszłych możliwości wspierania osób o utrudnionym dostępie do Rynku pracy z wykorzystaniem środków Europejskiego Funduszu Społecznego (oferowanych obecnie w ramach PO KL - Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki).

Mamy nadzieję, że za pośrednictwem lokalnych i regionalnych mediów oraz poprzez bezpośrednie uczestnictwo w debacie osób i instytucji  zainteresowanych organizowaniem i korzystaniem ze wsparcia skierowanego dla ww. grupy, przybliżymy możliwości oferowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w debacie prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w terminie do 13 maja 2013 r.

Formularz zgłoszeniowy – pobierz plik

W przypadku wyczerpania dostępnej liczby miejsc rekrutacja zostanie zakończona przed w/w terminem.
Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia będzie przesłana zwrotnie do dnia 14 maja br. na adres e-mail, z którego wysłano formularz zgłoszeniowy, informacja o treści „potwierdzam przyjęcie zgłoszenia na debatę - Kłodzko”.Serdecznie zapraszamy.
  unsecured loans . In this section we give only a brief summary recommendation for admission of Cheap Levitra. Full information can be found in the instructions for receiving medications with vardenafil.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad