POKL - Seminarium informacyjne pn. „Europa Środkowa to właśnie tu – Co za nami, ile przed nami?”, Wrocław 26 września 2013 r.

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności Seminarium informacyjne pn. „Europa Środkowa to właśnie tu – Co za nami, ile przed nami?”, Wrocław 26 września 2013 r.

Seminarium informacyjne pn. „Europa Środkowa to właśnie tu – Co za nami, ile przed nami?”, Wrocław 26 września 2013 r.

Drukuj
Email
Poniedziałek, 02 Wrzesień 2013 10:15
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wraz z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego zapraszają na seminarium informacyjne pn. „Europa Środkowa to właśnie tu – Co za nami, ile przed nami?”

Seminarium poświęcone będzie zobrazowaniu wpływu i znaczenia projektów realizowanych w ramach Programu dla Europy Środkowej na rozwój regionu. Podsumowane zostaną rezultaty i sukcesy Programu dla Europy Środkowej, przy jednoczesnym zaprezentowaniu najważniejszych założeń przyszłego Programu w kontekście nowej perspektywy finansowej 2014-2020.
Przedstawiony zostanie planowany kształt pozostałych programów Europejskiej Współpracy Terytorialnej w nadchodzącym okresie programowania 2014-2020.
Istotnym elementem spotkania będzie dyskusja panelowa praktyków realizujących projekty międzynarodowe.

Spotkanie odbędzie się 26 września 2013 r. w godzinach od 11.00 do 15.00, w hotelu Mercure we Wrocławiu, przy Placu Dominikańskim 1.

Rejestracja za pomocą strony internetowej http://europasrodkowa.gov.pl

Dodatkowych informacji w sprawie seminarium udziela p. Ewa Król, adres mailowy: e.krol@dolnyslask.pl, telefon: 71 776 9396.

Agenda spotkania
 

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad