POKL - Przekazywanie harmonogramów szkoleń przez powiatowe urzędy pracy.

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Przekazywanie harmonogramów szkoleń przez powiatowe urzędy pracy.

Drukuj
Email
Środa, 01 Kwiecień 2009 14:52
W związku z pytaniami dotyczącymi przesyłania do instytucji wdrażającej harmonogramów realizowanych form wsparcia wyjaśniamy, że obowiązek, o którym mowa w piśmie z dnia 06.03.2009 roku o sygnaturze EK-0930/BaK/325/09 lub EK-0930/BaK/326/09 dotyczy projektów wyłonionych do dofinansowania w ramach komponentu regionalnego PO KL w trybie konkursowym. Obowiązek co miesięcznego przesyłania ww. harmonogramów wszystkich realizowanych form wsparcia nie dotyczy projektów systemowych.           
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zobowiązuje powiatowe urzędy pracy jedynie do przekazywania harmonogramów szkoleń zgodnie z ww. pismem do 20-go dnia każdego miesiąca w wersji papierowej do Wydziału Kontroli Projektów Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Wałbrzychu – filia Wrocław oraz w wersji elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Ponadto prosimy o niezwłocznie powiadomienie instytucji wdrażającej o wszelkich zmianach w harmonogramie szkoleń. 
  Today, Ohio Loans Online are legitimate, but there are illegal transactions that are still on the rise. On the global pharmaceutical market this medicine was issued in 2003 by two companies - Eli Lilly and ICOS. Initially, permission to sell Cialis was obtained in Europe, Australia, New Zealand.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad