POKL - Przekazywanie harmonogramów szkoleń przez powiatowe urzędy pracy.

Dostosowanie serwisu jest współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Jesteś tutaj: Start Aktualności ● Archiwum Aktualności

Przekazywanie harmonogramów szkoleń przez powiatowe urzędy pracy.

Drukuj
Email
Środa, 01 Kwiecień 2009 14:52
W związku z pytaniami dotyczącymi przesyłania do instytucji wdrażającej harmonogramów realizowanych form wsparcia wyjaśniamy, że obowiązek, o którym mowa w piśmie z dnia 06.03.2009 roku o sygnaturze EK-0930/BaK/325/09 lub EK-0930/BaK/326/09 dotyczy projektów wyłonionych do dofinansowania w ramach komponentu regionalnego PO KL w trybie konkursowym. Obowiązek co miesięcznego przesyłania ww. harmonogramów wszystkich realizowanych form wsparcia nie dotyczy projektów systemowych.           
Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zobowiązuje powiatowe urzędy pracy jedynie do przekazywania harmonogramów szkoleń zgodnie z ww. pismem do 20-go dnia każdego miesiąca w wersji papierowej do Wydziału Kontroli Projektów Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Wałbrzychu – filia Wrocław oraz w wersji elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Ponadto prosimy o niezwłocznie powiadomienie instytucji wdrażającej o wszelkich zmianach w harmonogramie szkoleń. 
  Payday Loans In Indiana. Therefore, we can say that the active substances in its composition are more perfectly mixed. Vardenafil is not only present in the original Levitra Online, but also as part of its analogs.

Wyszukiwanie

Wielkość liter

logo Strona Przyjazna Niewidomym

Dowiedz się więcej:

nopad